Komunikacja XXI wieku

Nie da się ukryć, że duża część naszego życia została przeniesiona na portale społecznościowe.

Wśród natłoku informacji, grafik, promocji i artykułów, bardzo ciężko jest się wyróżnić.

Dlatego stała komunikacja z odbiorcami to podstawa do tego, żeby utrzymać zasięgi na swoich social media.

Zaplanuj Swoją Komunikację

Zaplanowanie treści na social media, pozwala na sukcesywne realizowanie strategii marketingowej – jednocześnie obserwując jej skuteczność.

W swoim zakresie przygotowuje:
– Posty na Facebook
– Opisy na Instagram
– Wpisy/Zajawki na LinkedIn

Teraz możesz skupić się na tym, co ważne, zamiast ciągle zastanawiać się „co napisać w tym tygodniu, żeby nie świeciło pustkami”.

Przemów Do Ludzi W Ich Języku

Zanim zacznę pracę na Twoim fanpage lub profilu – zobaczę, w jaki sposób do tej pory prowadziłeś swoje konto, aby utrzymać ten sam ton i narracje.

Dzięki obserwacji Twoich postów z przeszłości mogę określić jakiego języka używasz w komunikacji i jakim językiem posługują się Twoi odbiorcy. Pozwoli mi to na docieranie do nich bez żadnych przeszkód.

Dobra komunikacja to podstawa. Nie możesz zostawić ludzi bez treści na social media. Nie tylko dlatego, że ludzie szybko zapominają, ale też dlatego, że każdy portal wynagradza systematyczność i karze za jej braki.

Pokaż Się Fanom

Jeśli potrzebujesz systematycznych treści na swoje social media – sprawdź, jak wygląda współpraca, lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej, żebyśmy mogli ustalić szczegóły.

Cena:
300zł netto – 12 tekstów na cały miesiąc

%d blogerów lubi to: