Opinie klientów

Damian Kość

GangArt
Marketing Artystyczny

Nie wiem jakim cudem radziliśmy sobie przed współpracą z StandArt Copywriterem. Na ten moment, wszystkie treści od razu kierujemy do niego, wiedząc, że efekt końcowy będzie bardziej niż zadowalający. Godny polecenia to mało powiedziane!

Michelle Christian

Michelle Czaruje

StandArt Copywriter pozwolił mi spojrzeć na swoje pokazy od zaupełnie innej strony. Sposób, w jaki udało mu się je opisać na mojej stronie, nie tylko był zgodny z atmosferą mojej pracy, ale także sprawiał, że jestem dumna ze swojej oferty.

Klaudia Romanowska

SPApower

Człowiek do rany przyłóż! Nie raz pisałam lub dzwoniłam do niego późnym wieczorem, żeby skonsultować swoje działania marketingowe. Często nawet tego samego dnia dostawałam gotowe teksty, zgodne z tym, czego potrzebowałam.

Małgorzata
Tadeusz-Ciesielczyk

Ekspert
Wystąpień Publicznych

Współpraca nad moją kampanią na LinkedIn to była czysta przyjemność. Zaskakująco szybki czas realizacji, jeszcze szybsze odpowiedzi na moje sugestie i pomysły, a to wszystko połączone z bardzo dobrym wynikiem końcowym.

Dorota Lewandowska

Pub U Szkota

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat naszej współpracy. Nasz fanpage nareszcie nabrał tempa! Bez problemu wdrażamy w życie wszystkie swoje plany i strategię pod czujnym okiem StandArt Copywriter, który nie tylko tworzy dla nas treści, ale też zawsze służy radą.

Romuald Gniewek

OpenFoto –
Artistic Photography

Nie sądziłem, że moja oferta może przynosić, aż tak dobre wyniki. Do tej pory pozwalałem swoim fotografiom mówić, ale odkąd zacząłem używać treści przygotowanych przez StandArt, wiem, że żadne zlecenie nie przemknie mi koło nosa.

Dołącz Do Grona Zadowolonych Klientów

Chętnie pomogę Ci osiągnąć cel – za pomocą treści! Sprawdź moją ofertę lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej.