Współpaca

Zanim zaczniemy współpracę, chętnie opiszę Ci krok po kroku, w jaki sposób będzie ona wyglądać. Oczywiście jest to jedynie szablon i w zależności od Twoich potrzeb możemy „nagiąć” te kroki.

1. Wywiad

Tuż po otrzymaniu od Ciebie maila ze wstępnym briefem, najpóźniej następnego dnia przesyłam Ci listę pytań lub proszę o kontakt telefoniczny.

Dzięki takiemu działaniu mam pewność, że dobrze się zrozumiemy i poznam wszystkie Twoje oczekiwania co do tekstów.

Pamiętaj, że każda sugestia jest na wagę złota, więc jeśli uważasz, że powinienem skupić się na czymś w szczególności – powiedz mi o tym!

2. Formalności

Dla naszego wspólnego komfortu tworzę umowę o dzieło, na podstawie której będziemy współpracować. Dzięki temu wiesz, że teksty zostaną dostarczone na czas i masz pewność zakończenia zlecenia.

3. Realizacja

Na tym etapie zaczynam pisanie tekstów, robię research i przygotowuję strategię. Jest to moment, w którym pozostaje tylko czekać na wyniki!

4. Pierwsze Wrażenie

Po stworzeniu treści przesyłam Ci plik lub paczkę plików, w których znajdują się wszystkie teksty i sugestie co do ich formatu. Jeśli, któraś część mojej pracy nie będzie dokładnie tym, czego oczekiwałeś – w cenie zobowiązuję się do jednej poprawki według nowych wytycznych.

5. Rozliczenie

Na sam koniec pozostaje płatność zgodnie z ustaloną ceną na podstawie umowy o dzieło (lub faktury VAT) i obserwowanie jak Twoja firma się rozwija!

W Czym Ci Mogę Pomóc?

Sprawdź moją ofertę i zobacz, w jaki sposób mogę pomóc Ci w promocji marki, komunikacji z widzami lub zbudowaniu pozycji na rynku! Jeśli wiesz, czego potrzebujesz – skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej.

%d blogerów lubi to: