StandArt Copywriter, czyli:

Artysta Zafascynowany
Potęgą Słowa

Przez lata, zajmowałem się mentalizmem – czyli iluzją czytania w myślach. Wtedy odkryłem jaka siła drzemie zarówno w tekście jak i mowie.

Zajmowanie się tą sztuką sprawiło, że zacząłem rozumieć ludzi na trochę innym poziomie. Będąc przez cały czas blisko ich sekretów, marzeń, czy emocji – znalazłem sposób jak rozpoznawać potrzeby i obawy w bardzo krótkim czasie.

Oprócz fascynacji różnymi dziedzinami sztuki i ekspresji, takimi jak muzyka, fotografia, czy iluzja. Zakochałem się w psychologii i marketingu.

Dlatego moją specjalnością jest…

Marketing Sprawdzony W Boju

Stale poszerzam wiedzę z zakresu psychologii i marketingu, jednak zawsze po zdobyciu nowych informacji – zastanawiam się w jaki sposób mogę ich użyć w swoich treściach.

Zanim użyje jakiejkolwiek strategii czy metody u klienta – zawsze testuje ją u siebie, żeby móc oszacować wyniki.

Dlatego treści, które tworzę są projektowane tak, aby działały.

Twórca Wyników

Łącząc wyczucie, które dała mi sztuka, doświadczenie z promowania i sprzedawania własnej marki, oraz wiedzę zdobytą z książek i kursów – jestem w stanie poprawić Twoje wyniki.

Nie musisz mi oczywiście wierzyć mi na słowo, zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami moich klientów.

Znam swoje możliwości i ograniczenia, dlatego jeśli wiem, że nie sprostam zleceniu – nie przyjmuje go! O tym przeczytasz więcej w zakładce Współpraca.

Między Wierszami

Oczywiście istnieje szansa, że szukasz tu informacji na temat copywritingu. W takim wypadku, mam coś dla Ciebie. Zajrzyj na mój blog i zobacz czy uda mi się zainteresować Cię sztuką marketingu 😉

Chętnie Odpowiem
Na Twoje Pytanie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – śmiało je zadaj!

Możesz skorzystać z zakładki kontakt, lub wypełnić formularz poniżej, a ja odezwę się do Ciebie jak to tylko będzie możliwe.

Do przeczytania!

%d blogerów lubi to: